| 200 Visites |
0 Candidats |
Description du poste:
Job Description:
Dołącz do Mars Young Professionals na stanowiska fabryczne- zapisz się do społeczności talentów już teraz!
Lokalizacje: Poznań, Sochaczew, Janaszówek, Błonie, Niepołomice
Start programu: 1 lipca 2026r.
Masz w sobie ambicję, pasję do działania i chęć współpracy? Szukasz miejsca, które oferuje nie tylko pracę, ale i możliwości rozwoju w dynamicznym, globalnym środowisku? Jeśli tak, Mars Young Professionals to program stworzony dla Ciebie!
Program MYP powstał z myślą o tych, którzy znajdują się na początku swojej kariery zawodowej i od samego jej startu chcą zdobywać kluczowe kompetencje i niezbędne umiejętności, a przy tym nie boją się wyzwań. W ramach niego, na 6/12 miesięcy wcielisz się w rolę specjalisty/specjalistki w wybranym dziale i zostaniesz liderem/ liderką prawdziwego projektu biznesowego. To pierwszy krok, aby wejść do świata Mars i zostać z nami na dłużej.
Program może obejmować role w działach takich jak inżynieria, produkcja, logistyka, BHP, jakość, ale nie tylko. Przykładowe role, które mogą być dostępne to:
* Junior Lean Specialist- projekty związane z poprawą efektywności aspektów operacyjnych i kosztów wytworzenia produktów
* Junior Maintenance Engineer- wdrożenie procesów mających usprawnienie szeroko rozumianej prewencji w zespole Działu Utrzymania Ruchu
* Junior Logistic Specialist- analizy obecnych procesów logistycznych w celu zidentyfikowania obszarów potencjalnych oszczędności i wprowadzenia optymalizacji.
Co oferujemy?
📜 Umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia po programie.
⏰ Możliwość połączenia pracy zdalnej z pracą z biura lub fabryki
💰 System premiowy uzależniony od wyników biznesowych.
🎁 Pełen pakiet benefitów, w tym:
* Prywatna opieka medyczna.
* Dofinansowanie karty sportowej i wydarzeń kulturalnych.
* Ubezpieczenie na życie oraz pakiet oszczędnościowy.
* Bonus świąteczny.
📦 Bonus relokacyjny (powyżej 100 km) jeśli dołączenie na program będzie wymagało od Ciebie relokacji
Kogo szukamy?
Osób, które:
✔️ bardzo dobrze znają język angielski.
✔️ mają maksymalnie do 5 lat doświadczenia zawodowego (wliczamy doświadczenie zdobyte w trakcie studiów).
✔️ są otwarte na naukę, nowe wyzwania i współpracę
Rekrutacja na stanowiska fabryczne w ramach programu Mars Young Professionals rozpocznie się w lutym 2026 roku. Już teraz możesz przesłać swoje CV! Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, gdy ruszymy z oficjalnym procesem rekrutacji.
Twoja przyszłość zaczyna się dziś. Wyślij nam swoje CV już teraz!
#LI-KC1
| Origine: | Site web de l'entreprise |
| Publié: | 27 Jan 2026 (vérifié le 02 Avr 2026) |
| Type de poste: | Graduate Programme |
| Secteur: | Agroalimentaire / Tabac |
| Durée d'emploi: | 12 mois |
| Langues: | Polonais |
Entreprises |
Offres |
Pays |