Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Empleos > Industria > Hungría > Budapest > Detalles de la Oferta

Mikroelektronikai hibakeres? (Elektrom?szerész)

No se muestra la compañía
Hungría  Budapest, Hungría
Industria, Húngaro
13
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

A cég leírása:

A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti gyára autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártását végzi. Kimagaslóan fejlett és innovatív technológiákat alkalmazunk a járműelektronika szinte minden területén a világ meghatározó autógyárai számára.

Az állás leírása:

Milyen feladataid lesznek, ha munkatársunk leszel?
* Hibás termékek vizsgálata mérőműszerrel (teszt berendezések, multiméter, oszciloszkóp)
* Hiba kivizsgálása, javítása (forrasztással), ennek dokumentálása
* Analízis során feltárt hibák lejavítása az előírások szerint
* A hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
* Mikroelektronikai alkatrészek ellenőrzése, vizsgálata
* Hibás áramkör elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése
* Áramkörök tesztelése autoteszteren keresztül
* Analízis eredmények vezetése vállalatirányítási rendszerben
* Szoros kapcsolattartás a gyártásban dolgozó Kollégákkal

Képzettség:

Te vagy az ideális jelölt, ha:
* Középfokú, elektronikához köthető végzettséggel rendelkezel
* Felhasználói szinten tudod kezelni a számítógépet (MS Office)
* Vállalod a folyamatos munkarendet, a nappalos és éjszakás munkavégzést (havi 15 munkanap, 2 nap munka, 2 nap pihenő, 12 órás munkaidőben)
A pályázat során előnyt jelent:
* Rendelkezel forrasztási tapasztalattal, IPC vizsgával
* Elektronikai cégnél szerzett tapasztalat
* Dolgoztál már mérőműszerrel, multiméterrel vagy oszciloszkóppal

További információk:

Amit mi kínálunk a munkádért cserébe:
* Korrekt fizetést
* Cafeteriát a belépésed első napjától
* Modern és fiatalos munkakörnyezetben fogsz tudni dolgozni
* Szakmai fejlődési lehetőséget
* Lelkes és támogató csapatot, akiktől tudsz kérdezni és tanulni
* Dolgozói kedvezményeket
* Élet- és balesetbiztosítást
* Kedvezményes egészségügyi szolgáltatást

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot

Origen: Web de la compañía
Publicado: 30 Abr 2024
Sector: Automóvil
Idiomas: Húngaro
Regístrate
118.788 empleos y prácticas
en 150 países
Regístrate