Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Empleos > Arte/Creativo/Diseño > Polonia > Detalles de la Oferta

Agile Coach

Arte/Creativo/Diseño, Polaco
3
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Agile Coach

Country: Poland

MOC naszej pracy:
* pomaganie Tribe'om skupić się na realizacji celów i wytwarzaniu wartości
* dbanie o to, aby wartości, zasady i reguły Agile i Scrum były stosowane w Banku
* promowanie technik pozwalających na skuteczne określenie celu produktu oraz zarządzanie backlogiem
* wspomaganie współpracy squadów z interesariuszami, w tym z klientami korzystając m.in. z metody Design Thinking
* stosowanie empirycznego podejścia do rozwiązywania problemów w oparciu o przejrzystość, inspekcję i adaptację
* usuwanie przyczyn ograniczających postępy prac zespołów
* usuwanie barier pomiędzy zespołami, tribe'ami i ich interesariuszami
* budowanie i rozwijanie wiedzy oraz kompetencji kluczowych ról Agile w Banku
* rekomendowanie i wdrażanie optymalnych narzędzi wspierających pracę zwinną
* bycie ambasadorem/-rką Agile w Banku.

Nasze oczekiwania:
* masz doświadczenie w roli Scrum Mastera, Agile Coacha
* rozumiesz procesy i cykl rozwoju produktów lub wytwarzania oprogramowania
* znasz różne narzędzia i potrafisz dobierać optymalne rozwiązania dostosowane do dojrzałości zespołu i sytuacji
* efektywnie współpracujesz na każdym poziomie struktury organizacyjnej
* masz wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
* doskonale analizujesz, organizujesz i planujesz działania
* cechuje Cię umiejętność słuchania i empatii, budujesz atmosferę kooperacji i zaufania, a dobro zespołu i jego członków stawiasz ponad własne umiejętności
* prowadzenie szkoleń i krzewienie wiedzy ładuje Cię dobrą energią
* możesz pochwalić się certyfikatami potwierdzającymi umiejętności w zakresie Agile
* znasz narzędzia takie jak: JIRA, Confluence, Miro.

MOC naszej oferty:
* umowa o pracę na zastępstwo (do lutego 2026)
* praca w modelu hybrydowym
* wewnętrzne programy rozwojowe
* ciekawe i strategiczne projekty
* wsparcie zespołu, otwartość, docenianie
* prywatna opieka zdrowotna i pakiet świadczeń pozapłacowych (system kafeteryjny)
* oferta produktowa banku oraz pożyczki na cele mieszkaniowe na atrakcyjnych warunkach
* atrakcyjny system motywacyjny
* wydarzenia i aktywności wellbeingowe
* wsparcie dla rodziców
* oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością
* stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług.

Cenimy różnorodność wśród naszych pracowników.
Wierzymy, że każdy, bez względu na indywidualne predyspozycje, może wnieść niepowtarzalną perspektywę do naszej firmy

Origen: Web de la compañía
Publicado: 11 May 2024
Sector: Banca / Finanzas
Idiomas: Polaco
Regístrate
118.438 empleos y prácticas
en 154 países
Regístrate