Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Empleos > Legal > Polonia > Varsovia > Detalles de la Oferta

Starszy Menedżer/Starsza Menedżerka I Zespół Prawa Karnego Gospodarczego Kancelarii (COMPANY NAME) Legal

No se muestra la compañía
Polonia  Varsovia, Polonia
Legal, Polaco
7
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Job Description & Summary

Legal w (COMPANY NAME) Polska to zespół kilkadziesiąt ekspertów prawnych specjalizujących się w m.in.: praktyce M&A, IP, White Collar Crime, prawie nieruchomości, prawie bankowym, czy sporach sądowych. Dla klientów z Polski i świata świadczymy kompleksowe usługi prawne na najwyższym międzynarodowym poziomie.

Zespół White Collar & Compliance zajmuje się kompleksową obsługą prawną klientów z różnych branż w zakresie etyki w biznesie, zarządzania zgodnością, zapobiegania i wyjaśniania nieprawidłowości, a także reprezentowania ich przed organami ścigania i administracji.

Do naszego zespołu poszukujemy:
Starszy Menedżer/Starsza Menedżerka

Twoja przyszła rola:

* praktyczne doradztwo z zakresu compliance zarówno polskim jak i zagranicznym,
* aktywne prowadzenie projektów z zakresu Compliance prawno-podatkowego oraz prawa procesowego,
* koordynacja pracy Zespołu,
* współpraca z zespołem forensic w zakresie wewnętrznych postępowań wyjaśniających,
* zarządzanie zespołami projektowymi,
* budowanie relacji z klientami.

Aplikuj, jeśli:

* (mile widziane) jesteś adwokatem, radcą prawnym lub doradcą podatkowym,
* masz minimum 5 lat doświadczenia zawodowego; praca w doradztwie podatkowym lub administracji podatkowej będzie dodatkowym atutem,
* masz doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientem,
* posiadasz doświadczenie doświadczenie w zarządzaniu i koordynowaniu pracy zespołu,
* posługujesz się biegle językiem angielskim i językiem i polskim
* masz doskonałe umiejętności organizacyjne i współpracy z innymi zespołami (współpraca cross - dywizyjna).

Dołączając do nas zyskujesz:

* elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
* rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez (COMPANY NAME) oraz konwersacje z native speaker,
* szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in. opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,
* możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
* 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
* dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,
* a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do (COMPANY NAME).

Jak wygląda proces rekrutacji?
* zaaplikuj,
* porozmawiaj telefonicznie z Rekruterką Agnieszką,
* poznaj swojego przyszłego Managera i osoby z zespołu podczas rozmowy rekrutacyjnej.

W razie pytań, napisz do nas: pl_karieraeksperta@(COMPANY NAME).com.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest (COMPANY NAME) Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci (COMPANY NAME) (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności.
#LI-AL1

Origen: Web de la compañía
Publicado: 18 Abr 2024
Sector: Auditoría / Contabilidad
Idiomas: Polaco
Regístrate
115.737 empleos y prácticas
en 152 países
Regístrate