Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Empleos > Publicidad > Polonia > Varsovia > Detalles de la Oferta

(COMPANY NAME) | Reporting Specialist

No se muestra la compañía
Polonia  Varsovia, Polonia
Publicidad, Polaco
11
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Description

Position at (COMPANY NAME)

Jesteśmy (COMPANY NAME) - największą na świecie grupą mediową skupiającą domy mediowe należące do WPP - EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Trzeci raz z rzędu uzyskaliśmy certyfikat Top Employer Poland & Top Employer Europe.

Tytuły Top Employer 2021 & 2022 & 2023 & 2024 potwierdzają, że nasza firma posiada i od kilku lat nieprzerwanie działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych (talent development, trainings, recruitiment, wellbeing, on-boarding, inne).

Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Reporting Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do naszego zespołu, gdzie tabele Excela to nasz warsztat, a dane - to narzędzia, z których precyzyjnie konstruujemy rozwiązania. Szukamy kogoś, kto uwielbia dashboardy i wszystko, co można zautomatyzować. Niech każdy klik ma swoje miejsce i czas!

Co będziesz robić:
* Automatyzacja procesów raportowania - używaj magii Power Query i Google Cloud Platform, aby przekształcić surowe dane w klarowne raporty.
* Łączenie i przygotowywanie danych z rozmaitych platform - bądź naszym detektywem danych, który wie, gdzie co leży.
* Projektowanie dashboardów w Power BI i Looker Studio - twórz wizualne opowieści, które przemówią do każdego w zespole.
* Optymalizacja pracy manualnej poprzez zaawansowane narzędzia jak Microsoft Power Automate - robimy to, aby nasi ludzie mogli skupić się na tym, co naprawdę liczy się w pracy kreatywnej.

Czego od Ciebie oczekujemy:
* Zaawansowanej znajomości MS Excel/Power Query
* Umiejętności pracy z dużymi zbiorami danych
* Doświadczenia w kreowaniu dashboardów w Power BI i Looker Studio
* Samodzielności, perfekcyjnej organizacji pracy i uwagi do detali
* Dobrej znajomości angielskiego (min. B2)
* Znajomości Google Cloud Platform lub Microsoft Power Automate - będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
* Możliwość pracy w zespole, który myśli przyszłościowo i stawia na rozwój technologii
* Okazję do wykorzystania swoich umiejętności analitycznych na co dzień
* Środowisko, które nie tylko akceptuje, ale i celebruje geeków danych!
* Ambitną pracę przy projektach mediowych dla największych reklamodawców w Polsce
* Jasno określoną ścieżkę kariery oraz rozwój w dynamicznym środowisku komunikacji marketingowej
* Model pracy hybrydowej (nasze nowe biuro znajduje się w Centrum Praskim Koneser)
* Opiekę medyczną (Medicover)
* Kartę sportową lub kafeterię Medicover Benefits
* Ubezpieczenie na życie
* Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

(COMPANY NAME)

Origen: Web de la compañía
Publicado: 11 May 2024
Sector: Medios / Publicidad
Idiomas: Polaco
Regístrate
115.144 empleos y prácticas
en 156 países
Regístrate