Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Empleos > Ventas > Trabajo desde casa > Detalles de la Oferta

Terenowy Doradca Handlowy (Bytom, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry)

No se muestra la compañía
Trabajo desde casa  Trabajo desde casa
Ventas, Inglés
2
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Job Description

(COMPANY NAME) International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Na polskim rynku rozwijamy się od 1992 roku, jest nas już ponad 4600 osób. Pracujemy w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 8 zakładach produkcyjnych w: Tomaszowie Mazowieckim, Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.

Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w (COMPANY NAME)? Wgryź się w poniższą ofertę!

Terenowy Doradca Handlowy
Teren Pracy: Bytom, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry

Możliwości w Terenowych Siłach Sprzedaży

Dzięki swojemu potencjałowi i zaangażowaniu wpłyniesz na:
* Realizowanie zadań i maksymalizację sprzedaży produktów MDLZ na powierzonym terenie;
* Realizowanie celów jakościowych (KPI) w obsługiwanych punktach sprzedaży;
* Budowę przewagi konkurencyjnej poprzez rozwój poziomu dystrybucji, ekspozycji oraz widoczności półkowej;
* Tworzenie lokalnych inicjatyw sprzedażowych;
* Efektywną współpracę z dystrybutorami i hurtowniami na podległym terenie.
* Pozyskiwanie nowych klientów;
* Raportowanie działań;

Z nami możesz liczyć na więcej!
* umowa o pracę na czas nieokreślony bez okresu próbnego
* system premii kwartalnych
* dofinansowanie pakietu Multisport
* opieka medyczna LuxMed
* ubezpieczenie na życie
* Pracowniczy Program Emerytalny
* narzędzia pracy - telefon, tablet, samochód 24/7, również do użytku prywatnego
* wsparcie w rozwoju poprzez szkolenia, abyś z nami osiągał sukcesy
* elastyczność i swoboda w działaniu
* cykliczne, motywujące spotkania w ramach zespołu

Nie musisz być idealny - ucieszymy się jeśli posiadasz:
* Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży dóbr szybko zbywalnych FMCG w kanale tradycyjnym;
* Orientację na realizację postawionych celów;
* Szeroko rozwinięte zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
* Inicjatywę i dużą samodzielność w działaniu;
* Umiejętności pracy w zespole;
* Ważne prawo jazdy kat. B
* Biegłą znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

The responsibilities of this position are performed within the framework of a regional business model that is defined and managed by Mondelēz Europe GmbH, Switzerland .

No Relocation support available

Business Unit Summary

At (COMPANY NAME) Europe, we are proud, not only of the iconic brands we make, but also of the people who make them. Our delicious products are created in 52 plants across Europe by more than 28,000 passionate people. We are the top maker of chocolate and biscuits and a leading maker of gum and candy. We make sure our powerful global brands and local jewels like Cadbury, Milka and Alpen Gold chocolates, Oreo, belVita, LU and Tuc biscuits get safely into our customers hands-and mouths. Great people and great brands. That's who we are. Join us on our journey to continue leading the future of snacking around the world by offering the right snack, for the right moment, made the right way.

Mondelēz International is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, gender, sexual orientation or preference, gender identity, national origin, disability status, protected veteran status, or any other characteristic protected by law.

Job Type

Regular

Field Sales

Sales

Origen: Web de la compañía
Publicado: 09 Abr 2024
Sector: Alimentos / Bebidas / Tabaco
Idiomas: Inglés
Regístrate
112.255 empleos y prácticas
en 150 países
Regístrate