Publier un stage
fr
Détails de l'offre
Emploi > Emplois > Gouvernement > Pologne > Varsovie > Détails de l'offre

Ekspert ds. Sprawozdawczo?ci Finansowej (f/m/d)

Entreprise non montrée
Pologne  Varsovie, Pologne
Gouvernement, Polonais
11
Visites
0
Candidats

Description du poste:

Ekspert ds. sprawozdawczości finansowej (f/m/d)

Twój zakres obowiązków:

* Sporządzanie oraz analiza miesięcznych informacji zarządczych podsumowujących wyniki finansowe spółki (wraz z potrzebnymi analizami deep-dive)

* Sporządzanie oraz analiza sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, pakietów do Grupy oraz sprawozdań na potrzeby sprawozdawczości

* Prowadzenie ewidencji księgowej w zakresie księgowości ubezpieczeniowej, inwestycyjnej oraz reasekuracyjnej zgodnie z przepisami polskimi i IFRS oraz bieżące uzgodnienia do systemów technicznych oraz dokumentacji źródłowej

* Sporządzanie wybranych dodatkowych formularzy wymaganych przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz przygotowywanie analiz ad hoc i odpowiedzi w ramach bieżącego nadzoru KNF nad spółką

* Wsparcie funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej

* Współpraca bankami, audytorami, innymi klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi

Nasze wymagania:

* Wykształcenie wyższe, ekonomiczne bądź pokrewne

* Doświadczenie w sprawozdawczości zakładów ubezpieczeń na podobnym stanowisku

* Znajomość rachunkowości ubezpieczeniowej

* Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz innych narzędzi analitycznych

* Dobra znajomość języka angielskiego

* Zdolności analityczne

* Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

* Umowę o pracę

* Wynagrodzenie podstawowe + premię roczną

* Pracę w modelu hybrydowym

* Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

* Atrakcyjną lokalizację biura (przy stacji metra Dworzec Gdański)

* Pracowniczy Program Inwestycyjny

* Programy Wellbeingowe

* Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)

* Prywatną opiekę medyczną

* Ubezpieczenie na życie

* Zniżki na firmowe produkty i usługi

* Udział w pracowniczych klubach pasji

* Karty przedpłacone

* Dofinansowanie do wypoczynku ("wczasy pod gruszą")

* Dodatkowy urlop stażowy

* Dostęp do platform e-learningowych oraz programów rozwojowych

Grupa (COMPANY NAME) jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W (COMPANY NAME) wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do pełnego zaangażowania w pracę - niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!

Let's care for tomorrow.

42075 | Finanse i księgowość | Profesjonaliści | (COMPANY NAME) Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 27 Avr 2024
Langues: Polonais
118.815 emplois et stages
dans 150 pays