Publier un stage
fr
Détails de l'offre
Emploi > Stages > Relations publiques > Pologne > Détails de l'offre

Sta?ysta w Dziale Komunikacji i PR

Stage, Relations publiques, Polonais
9
Visites
0
Candidats

Description du poste:

* Wsparcie komunikacji wewnętrznej, jak przy przygotowywaniu informacji i redagowaniu cotygodniowego newslettera dla pracowników, tworzenie prezentacji i plakatów, tworzenie dokumentacji fotograficznej
* Wsparcie podczas organizacji eventów dla pracowników
* Współpraca z innymi działami
* Wsparcie podczas codziennej pracy działu Komunikacji i PR
* Dyspozycyjność w okresie letnim

Qualifikationen

* Status studenta, np. komunikacja, PR itp.
* Zainteresowanie tematyką komunikacji, marketingu, EB i PR
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
* Lekkie pióro (zarówno w języku polskim, jak i angielskim)
* Umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie
* Kreatywność i pomysłowość
* Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point

Origine: Site web de l'entreprise
Publié: 01 Mai 2024
Type de poste: Stage
Secteur: Automobile
Langues: Polonais
115.842 emplois et stages
dans 153 pays