Angebot veröffentlichen
de
Angebot aufzeigen
Arbeit > Jobs > Management > Ungarn > Budapest > Angebot aufzeigen

Kontroller

Firmennamen nicht gezeigt
Ungarn  Budapest, Ungarn
Management, Ungarisch
0
Besuche
0
Bewerbungen

Beschreibung:

A cég leírása:

A (COMPANY NAME) Csoport a világpiac kiemelkedő élesztőgyártója és forgalmazója, a fermentációs ipar egyik vezető kulcsszereplője. Magyarországon is több, mint 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, sütőipari vállalkozások és családok százezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.
Vállalatunk nem egy tipikus "multi": egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a középvállalkozások barátságos hangulata!

Az állás leírása:

Feladatok
* Részt vesz a társaság és leányvállalatai havi beszámolóinak, mérlegének és eredménykimutatásának elkészítésében.
* Rendszeresen elemzi a működő tőke igényt, összehasonlítja a terv és tény adatokat, javaslatot tesz a mutatók javítására.
* Részt vesz a társaság költségvetés tervezetének összeállításában.
* Részt vesz a társaság és leányvállalatainak éves zárásában és audit folyamataiban, együttműködik a könyvvizsgálókkal.
* Az adatokat kezeli a csoport pénzügyi rendszereiben (SAP, Horizon stb).

Képzettség:

Amit kérünk
* Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügyi és/vagy számviteli szakirány előnyt jelent)
* Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat kontrolling területen
* Magabiztos angol nyelvtudás
* Analitikus, logikus gondolkodás, proaktív szemlélet
* Excel magasszintű ismerete
* Megbízható, alapos, lelkiismeretes, felelősségteljes munkavégzés
Előny
* SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
* Business intelligence ismerete
* Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

További információk:

Amit kínálunk
* Stabil, megbízható vállalati háttér
* A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer
* Változatos béren kívüli juttatások, karácsonyi jutalom
* Próbaidőt követően heti 2 nap home office lehetőség

Quelle: Website des Unternehmens
Datum: 10 Mai 2024
Bereich: Lebensmittel / Getränke / Tabakwaren
Sprachkenntnisse: Ungarisch
115.144 Jobs und Praktika
in 156 Länder