Beschreibung:
Job Description & Summary
Jaký bude tvůj tým
Když firmy narazí na problémy, přicházíme my - tým, který hledá ta nejlepší řešení pro záchranu hodnoty společnosti. Pomáháme klientům napříč odvětvími, ať už jde o reorganizaci Zootu, akvizici Alpiny nebo restrukturalizaci Dedoles. Pracujeme přímo u klienta, s vedením i v provozu, abychom navrhli udržitelná řešení, která firmu postaví zpět na nohy. Nejsme jen čísla v Excelu - jsme součástí změny.
Na koho se můžeš spolehnout
Petr Smutný vede jako partner PwC oddělení restrukturalizací v regionu střední a východní Evropy. Této problematice se úspěšně věnuje více než 26 let. Zároveň zastává pozici předsedy Turnaround Management Association v České republice.
O čem bude tvoje role
Budeš pracovat na konkrétním projektu pod vedením zkušenějšího kolegy. Budeš analyzovat klientská data, sestavovat vlastní finanční modely a vyvozovat závěry, které jsou prezentovány klientovi. V neposlední řadě se budeš podílet také na přípravě nabídek, ad-hoc analýzách na různá témata, administrativou projektů atd.
Co by Ti nemělo chybět
* Ukončené bakalářské studium ekonomického směru
* Vzhledem k charakteru naší práce oceníme logické a analytické uvažování
* Velkým plusem je také znalost excelu a finančního modelování
* Schopnost rychle se učit a rychle se adaptovat
* Vynikající angličtina a čeština, jelikož kromě Česka a Slovenska řešíme projekty i po Evropě
* Zkušenosti z oboru, povědomí o tom, co znamená EBITDA, cash-flow, rozvaha, výsledovka a projektový management, jsou výhodou
Čím Tě potěšíme my
* Kariérní zkušenost v prestižní poradenské společnosti
* Férové ohodnocení a každoroční navýšení mzdy
* 15.000 benefitních bodů na sport, stravenky, do lékárny nebo na kulturní zážitky
* Počítač a iPhone s neomezenými daty
* Možnost nastavit si flexibilně svůj pracovní rozvrh. Nabízíme i částečnou práci z domova
* Pravidelné odborné vzdělávání v různých oblastech - byznysové, technické i soft skills (koukni se na: Digital Upskilling Academy) a mnoha dalších
* Podporu zkušenějších kolegů v týmu, včetně buddy systému, abys na to nebyl/a sám/a
* Network zajímavých lidí a zábavu - každý měsíc se v PwC konají akce (např. Closing Semester party, Lunch Breaks a další)
PwC, to je největší auditní tým v České republice, ale i poradenské týmy, které se zaměřují na strategie, fúze & akvizice, restrukturalizace, finanční poradenství, daně, právo, technologie, data nebo forenzní analýzu. Zjisti, jak snadné je kombinovat tyto znalosti, když jsi na správném místě. Máme více než 364 000 kolegů ve 151 zemích. V PwC vytváříme inkluzivní pracovní prostředí, kde každý může být sám sebou a najde si své místo a příležitost k rozvoji. I letos jsme úspěšně obhájili prestižní Equal Pay Certifikaci - jsme tak jednou ze čtyř firem v Česku (a jedinou z Big 4), která prokazatelně uplatňuje férové odměňování bez ohledu na pohlaví.
Zaujala Tě naše nabídka? Dejte nám o sobě vědět a probereme spolu další podrobnosti!
Ochrana osobních údajů pro žadatele o zaměstnání / Privacy Statement for Recruitment Applicants
#LI-BETHENEXT
| Quelle: | Website des Unternehmens |
| Datum: | 04 Okt 2025 (geprüft am 11 Dez 2025) |
| Stellenangebote: | Praktikum |
| Bereich: | Auditing / Buchhaltung |
| Sprachkenntnisse: | Tschechisch |