Publish an internship
en
View Offer
Work > Jobs > Culture/Humanities > Hungary > View Offer

Villamos karbantartó

Company not shown
Hungary  Hungary
Culture/Humanities, Hungarian
9
Visits
0
Applicants

Job Description:

Villamos karbantartó munkatárs

Munkavégzés helye: Veresegyház

Lehet, hogy épp Te hiányzol dinamikus, lelkes csapatunkból? Szeretsz közösségben, felelősséget vállalva dolgozni? Szeretnéd, ha a munkád egyben missziód is lenne? Telephelyünkön az emberi élet minőségét javító gyógyszerek készülnek, és ennek Te is büszke részesévé válhatsz.

Leendő munkatársunkként a felelősségi körödbe fog tartozni a gyáregység berendezéseinek és gépeinek folyamatos üzemkész állapotban tartása, karbantartási, javítási munkák és kapcsolódó feladatok elvégzése.

A Műszaki csapatunkban barátságos, segítőkész kollégákkal körülvéve kamatoztathatod eddig megszerzett tudásod és tapasztalataidat. Színes munkakörödnek köszönhetően biztosan nem fogsz unatkozni - olvass tovább a részletekért!

A munkahelyről:
A Sanofi veresegyházi telephelyén történik a drazsék, tabletták és egyéb szilárd alapanyagú orvosságok előállítása és csomagolása. Több, mint hetven különböző kiváló terméket gyárt itt a vállalat, innovatív, vényköteles, CHC (vény nélkül kapható készítmények) és generikus gyógyszereket. A telephelyen a GMP (Good Manufacturing Process) szabályai szerint, korszerű műszaki körülmények között gyártják és csomagolják a szilárd gyógyszerkészítményeket. A telephely jelentős exporttevékenységét jól mutatja, hogy 54 különböző piacra szállít készítményeket.
Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

A következő feladatok várnak Rád:
* Karbantartási munkák előkészítése, terv szerinti ellátása 3 műszakos munkarendben
* Termelő gépek villamos üzemeltetési feladatainak ellátása 0,4kV és 24-48V feszültségszinteken
* Villamos eredetű hibák szakszerű elhárítása a hibaelhárítási protokollnak megfelelően
* Új berendezések, gépek, rendszerek technológiájának kidolgozásához a feltételek kialakítása
* Üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele, a váratlan mechanikai meghibásodások elhárítása, üzemvitelének felügyelete
* Az üzemviteli munkák előírt, naprakész dokumentálása
* Az üzemi kvalifikálási feladatokban történő részvétel
* A termelő berendezések környezetének, műhelyek, raktárak rendjének folyamatos fenntartása

Örömmel fogadjuk jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:
* Középfokú végzettség (erősáramú/villamos/mechatronikai-elektronikai) - Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
* Műszaki szemléletmód és érzék
* Tűzvédelmi és biztonságtechnikai alapismeretek
* Felhasználó szintű számítógépes alapismeretek (MS Excel, Word, Outlook)

Előnyt jelenthet:
* Erősáramú szakközépiskolai vagy villanyszerelő végzettség jó mechanikai szerelési képességgel párosítva
* Ipari automatizálási ismeretek
* Tapasztalat PLC vezérelt gépek hibaelhárításában
* Villamos biztonságtechnikai felülvizsgáló jogosultság megléte
* Gyógyszeripari/élelmiszeripari gépek, gyártó berendezések üzemeltetési tapasztalata
* Tapasztalat GMP környezetben történő munkavégzésben

Amit kínálunk Számodra:
* Modern technológiával felszerelt gyógyszergyártó üzemben történő munkavégzés, szabályozott körülmények között, 3 műszakos munkarendben
* Átfogó szakmai ismeretek fejlesztésének lehetősége, fejlesztésekben való részvétel
* Multinacionális környezet
* Versenyképes alapbér és juttatási csomag
* Kedvezményes sportolási lehetőség
* Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
* Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
* Éves egészségügyi szűrőprogram
Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy beszélhessünk!

Pursue Progress. Discover Extraordinary.

Pursue progress, discover extraordinary

Better is out there. Better medications, better outcomes, better science. But progress doesn't happen without people - people from different backgrounds, in different locations, doing different roles, all united by one thing: a desire to make miracles happen. So, let's be those people.

At Sanofi, we provide equal opportunities to all regardless of race, colour, ancestry, religion, sex, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, ability or gender identity.

Watch our ALL IN video and check out our Diversity Equity and Inclusion actions at sanofi.com

Source: Company website
Posted on: 25 Apr 2024
Industry: Health Care
Languages: Hungarian
113.881 jobs and internships
in 151 countries