Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Empleos > Arquitectura/Construcción > Polonia > Gliwice > Detalles de la Oferta

In?ynier/ Lider Projektów Inwestycyjnych

No se muestra la compañía
Polonia  Gliwice, Polonia
Arquitectura/Construcción, Polaco
15
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Why do we need you ?

* Współtworzenie strategii Działu Produkcji
* Tworzenie planów finansowych, rozwojowych oraz rozliczanie budżetów i harmonogramów inwestycji
* Nadzór nad projektami inwestycyjnymi.

Is this job for you ?

* Wykształcenie: Wyższe techniczne profil: mechanika, energetyka lub budownictwo
* Co najmniej 3 letnie doświadczenie w dziale produkcji lub UR
* Zarządzanie projektami inwestycyjnymi powyżej 500k PLN
* Wiedza z zakresu procesu inwestycyjnego
* Zarzadzania projektami inwestycyjnymi
* Kurs lub szkolenia związane z zagadnieniami Zarzadzanie Projektami
* Znajomość rysunku technicznego maszynowego i instalacyjnego
* Znajomość pakietu Office i AutoCad
* Język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
* Podejście pragmatyczne i biznesowe do prowadzonej działalności
* Myślenie systemowe i projektowe
* Komunikatywność
* Umiejętność przekonywania/perswazyjność
* Umiejętności prezentacyjne.

A little more about us

ISOVER
Marka ISOVER wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint- Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Jesteśmy renomowaną marką najwyższej jakości materiałów izolacyjnych - liderem wśród producentów wełny mineralnej. W Polsce jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród oraz wyróżnień, jak Budowlana Marka Roku, Konsumencki Lider Jakości, Premium Brand, Herkules, Top Builder, a od 2006 roku nieprzerwanie szczycimy się godłem Teraz Polska.
Dołącz do naszego zespołu!

Legal Statement

Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Okrężna 16, adres e-mail: odo.sgcppl@saint-gobain.com , numer telefonu: (048) 323 396 300, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000086064, numer NIP: 5220101585, REGON: 011114850, o kapitale zakładowym w wysokości 314 627 500 zł, której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej informacji: https://www.saint-gobain.pl/kariera/sgcppl-obowiazek-informacyjny
<div class="col-md-4 col-md-offset-1 col-sm-4 will-animate

Origen: Web de la compañía
Publicado: 01 May 2024
Sector: Materiales Básicos / Construcción
Idiomas: Polaco
Regístrate
119.120 empleos y prácticas
en 156 países
Regístrate