Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > Management > Polonia > Offerta

Shift Leader

Management, Polacco
11
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

(COMPANY NAME) people architect identity management and data protection solutions at the heart of digital security. Business and governments rely on us to bring trust to the billons of digital interactions they have with people. Our technologies and services help banks exchange funds, people cross borders, energy become smarter and much more. More than 30,000 organizations already rely on us to verify the identities of people and things, grant access to digital services, analyze vast quantities of information and encrypt data to make the connected world more secure.

Główne zadania:
* zarządzanie zespołem pracowników (w tym zarządzanie ich czasem pracy, dokonywanie rocznych ocen pracowniczych) oraz właściwa organizacja ich pracy celem osiągania wyznaczonych celów - wyników produkcyjnych;
* zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych i dostaw;
* współpraca na rzecz skutecznego rozwiązywania problemów;
* inspirowanie działań w zakresie ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych;
* sporządzanie raportów na podstawie danych produkcyjnych, ich analiza i wypracowywanie działań celem optymalizacji kosztów produkcji, podnoszenie produktywności;
* komunikowanie podległemu zespołowi osiąganych wyników i wskaźników produkcyjnych;
* dbanie o poziom motywacji pracowników i pozytywną atmosferę w zespole
* zapewnienie bieżącej komunikacji z pracownikami szczególnie w zakresie bieżących zmian oraz krytycznych sytuacji
* podejmowanie działań podnoszących zaangażowanie pracowników

Od kandydatów oczekujemy:
* min 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
* wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
* znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
* znajomość wskaźników produkcyjnych i umiejętność ich interpretacji;
* znajomość narzędzi zarządzania zespołem;
* zdolności komunikacyjne i współpracy z zespołem;
* umiejętność podejmowania decyzji i orientacja na cele;

Oferujemy:
* umowę o pracę
* pracę zmianową 12-godzinną w równoważnym systemie czasu pracy
* atrakcyjny system premiowania
* ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym i udział w wytwarzaniu unikatowych produktów
* dofinansowanie kosztów dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem według polityki firmy oraz inne benefity (tj. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, współfinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej, gabinet lekarski na terenie zakładu, bezpłatny parking dla pracowników, kantyna z preferencyjnymi cenami, możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych np. dodatki letnie, zimowe, karta Multisport, możliwość dołączenia do Klubu Biegacza).

At (COMPANY NAME) we provide CAREERS and not only jobs. With (COMPANY NAME) employing 80,000 employees in 68 countries our mobility policy enables thousands of employees each year to develop their careers at home and abroad, in their existing areas of expertise or by branching out into new fields. Together we believe that embracing flexibility is a smarter way of working. Great journeys start here, apply now

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 09 Apr 2024
Settore: Aerospaziale / Difesa
Lingue: Polacco
Registrarsi
115.737 lavori e stage
in 152 Paesi
Registrati