Angebot veröffentlichen
de
Angebot aufzeigen
Arbeit > Jobs > IT/Technologie > Polen > Warschau > Angebot aufzeigen

Office Assistant

Firmennamen nicht gezeigt
Polen  Warschau, Polen
IT/Technologie, Polnisch
4
Besuche
0
Bewerbungen

Beschreibung:

Aktualnie poszukujemy:

Asystent/ka Biura

umowa o pracę

Miejsce pracy: Warszawa - Żoliborz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* Ewidencja, archiwizacja i koordynacja obiegu dokumentów

* Obsługa przesyłek kurierskich

* Obsługa gości i klientów firmy - tworzenie dobrego wizerunku firmy - umiejętność wywołania uśmiechu u każdego 😊

* Administracja biura: kontakt z administratorem, dbałość o wygląd biura, zakupy na potrzeby biura, nadzór nad firmą sprzątającą

* Organizacja spotkań, imprez i eventów firmowych, które będziemy długo wspominać

* Nadzór nad flotą samochodową oraz infrastrukturą IT

* Tworzenie PO (zamówień zakupu) - współpraca z działem finansowym w procesie zakupów

* Realizacja zakupów towarów i usług koniecznych do funkcjonowania biura

* Wspomaganie pracy innych działów

WYMAGANIA:

* Wykształcenie minimum średnie

* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

* Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

* Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane, ale nie wymagane)

* Samodzielność i kreatywność w działaniu, umiejętności organizacyjne

* Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

* Sumienność, systematyczność, asertywność

OFERUJEMY:

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe godziny pracy - stabilność

* Pracę w trybie hybrydowym (po okresie próbnym) - elastyczność

* Urozmaicone zadania - różnorodność

* Pracę w międzynarodowym środowisku - rozwój

* Możliwość rozwoju zawodowego (dostęp do platformy z tysiącami szkoleń online, w tym języki obce) - ciągłe doskonalenie

* Pakiet benefitów (m.in. usługi medyczne, zajęcia sportowe, ubezpieczenie na życie, dodatkowy dzień wolny, dofinansowania, owoce w pracy,…i inne) - ważne dodatki

* Dobrą atmosferę i świetną Szefową 😊- wsparcie

Job ID: 47533

Quelle: Website des Unternehmens
Datum: 10 Apr 2024
Bereich: Gesundheit
Sprachkenntnisse: Polnisch
111.801 Jobs und Praktika
in 150 Länder