Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > IT/Tecnologia > Polonia > Offerta

DATA SCIENTIST

IT/Tecnologia, Polacco
9
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Country: Poland

Data Scientist

Obecnie do Departamentu CRM i Analiz w Centrali Banku we Wrocławiu
poszukujemy osoby na stanowisko:
DATA SCIENTIST (UMOWA NA ZASTĘPSTWO)
Miejsce pracy: Wrocław

Kluczowe zadania:

* Tworzenie modeli ML dla obszaru CRM (głównie algorytmy klasyfikacyjne)
* Współpraca w poszerzaniu zbioru stosowanych metod uczenia maszynowego w Zespole
* Współpraca przy rozwoju narzędzi wdrażania modeli na produkcję
* Współpraca z opiekunami struktur bazodanowych w celu efektywnego wykorzystania zbieranych danych do celów predykcyjnych

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:
* Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu zarówno algorytmów interpretowalnych jak i nieinterpretowalnych (np. xgboost, sieci neuronowe)
* Wykształcenie techniczne (preferowane matematyczne, informatyczne)
* Bardzo dobra praktyczna znajomość języka Python lub R
* Bardzo dobra praktyczna znajomość języka SQL
* Samodzielność w działaniu i chęć poszerzania swojej wiedzy
* Inicjatywa w działaniu
* Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
* Znajomość języka polskie na poziomie ojczystym.

W ramach Grupy mamy silną Kulturę Ryzyka i oczekujemy od wszystkich naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, proaktywnej i odpowiedzialnej postawy w zarządzaniu ryzykiem

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 30 Apr 2024
Settore: Banche / Finanza
Lingue: Polacco
Registrarsi
117.189 lavori e stage
in 149 Paesi
Registrati