Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > Logistica/Supply Chain > Polonia > Katowice > Offerta

Specjalista/tka ds. Procesu w zespole podatkowym z językiem niemieckim [rekrutacja prowadzona online]

Azienda non indicata
Polonia  Katowice, Polonia
Logistica/Supply Chain, Polacco
17
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Job Description & Summary

Zespoły ds. podatku dochodowego od osób prawnych (Corporate Tax) w (COMPANY NAME) Service Delivery Center świadczą kompleksowe usługi podatkowe w 7 krajach. Zakres świadczonych zleceń obejmuje rozliczenia podatkowe CIT i VAT, a także szereg zadań około podatkowych obejmujących wsparcie klientów w zakresie kompletowania i analizy dokumentów finansowych.

Twój zakres obowiązków:
* Przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT lub VAT,
* Przygotowywanie dokumentacji procesowej,
* Współpraca z Koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

Nasze wymagania:
* Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
* Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
* Umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie,
* Umiejętność pracy w zespole,
* Pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,
* Wiedza lub doświadczenie w obszarze finansów lub podatków będą dodatkowym atutem,
* Znajomość programu MS Excel będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:
* Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),
* Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport,
* Kompleksowa opieka medyczna,
* Ubezpieczenie na życie oraz turystyczne,
* Możliwość skorzystania z pakietu opieki weterynaryjnej,
* Platforma kafeteryjna, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów,
* Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,
* Akademia językowa obejmująca intensywne kursy upskillingowe, indywidualne konwersacje oraz zniżki do szkół językowych,
* Dedykowane seanse filmowe,
* Program Bike2Work oraz miejsca parkingowe dla rowerów,
* Możliwość skorzystania z kilkumiesięcznej przerwy w pracy (tzw. Urlopu Sabbatical 4-3-2-1) po spełnieniu określonych warunków,
* Hybrydowy model pracy (praca minimum 1 dzień w tygodniu z biura),
* Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (minimum 30 godzin tygodniowo),
* Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Benefity:
* Elastyczny czas pracy,
* Spotkania integracyjne,
* Firmowa biblioteka,
* Strefa relaksu,
* Dodatkowe świadczenia socjalne,
* Program rekomendacji pracowników,
* Inicjatywy dobroczynne.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: (COMPANY NAME) lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez (COMPANY NAME) oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w (COMPANY NAME) i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez (COMPANY NAME) lub z udziałem (COMPANY NAME) (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 23 Gen 2024
Settore: Audit / Ragioniere
Lingue: Polacco
Registrarsi
118.438 lavori e stage
in 154 Paesi
Registrati