Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > Medicina/Salute > Slovacchia > Bratislava > Offerta

Medicínsky reprezentant (Healthcare Nutrition Advisor)

Azienda non indicata
Slovacchia  Bratislava, Slovacchia
Medicina/Salute, Ceco, Slovacco
9
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Do nášho tímu Healthcare Adult hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Healthcare Nutrition Advisor, ktorý/á bude samostatne a profesionálne propagovať produkty našej spoločnosti, budovať vzťahy so zákazníkmi a plniť ciele v oblasti predajov vo zverenom regióne (od Považskej Bystrice po Liptovský Mikuláš). Radi medzi seba uvítame osobnosť, ktorá má obchodného ducha, silné komunikačné schopnosti a pozitívny prístup. Tešíme sa na vaše reakcie!

Náplň práce:
* Zodpovednosť za plánovanie a rozvoj obchodu vo zverenom regióne (BY, CA, DK, KM, LM, MT, NO, PB, PU, RK, TR, TS, ZA)
* Identifikácia príležitostí a aktívna propagácia produktov
* Komplexná starostlivosť o zverené portfólio klientov
* Návšteva nemocníc, lekárov a DS
* Pravidelný reporting výsledkov predaja
* Monitoring trhu
* Úzka spolupráca a koordinácia s internými tímami (Pharma, KAMs, Marketing, Medical, HR, Finance, Operations)
* Účasť na kongresoch a organizovanie seminárov
* Účasť na tímových meetingoch (Cycle meetingy, operatívne meetingy, produktové školenia a ďalšie)

Požiadavky:
* VŠ vzdelanie
* Minimálne 3 roky praxe na obchodnej pozícii
* Prezentačné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
* Orientácia na zákazníka a na výsledky
* Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
* Pokročilá znalosť MS Office (Excel; Word, PowerPoint)
* Vodičský preukaz (B)
* Iniciatívná, dynamická a pozitívna osobnosť, ktorá sa teší na prácu v našom tíme

Čo ponúkame:
* Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
* Firemné auto na súkromné účely
* Kvartálny bonusový system
* Interné školenia a možnosť ďalšieho rozvoja v rámci spoločnosti
* 5 týždňov dovolenky, 5 dní sick days, 1 deň narodeninového voľna
* Systém Cafeterie, príspevok na penzijné/životné poistenie, zamestnanecký akciový program, naše produkty v kancelárii pre zamestnancov, firemné akcie, krátke piatky, ovocné utorky a mnoho ďalších benefitov
V našej spoločnosti uznáváme rozmanitosť. To zahŕňa komplexný a férový prístup ku všetkým kandidátom/kandidátkam bez ohľadu na ich rasu, farbu pleti, náboženstvo, pohlavie, sexuálnu orientáciu, genderovoú identitu, národnosť alebo zdravotné znevýhodnenie

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 04 Apr 2024
Settore: Agroalimentaria
Lingue: Ceco, Slovacco
Registrarsi
114.377 lavori e stage
in 149 Paesi
Registrati