Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > IT/Tecnologia > Ungheria > Budapest > Offerta

C++ Software Engineer - ECC

Azienda non indicata
Ungheria  Budapest, Ungheria
IT/Tecnologia, Ungherese
3
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

A (COMPANY NAME) Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/(COMPANY NAME)-mobility-kft

A projektről: Az elektronikus biztosítóberendezések a mai modern vasúti hálózatok elengedhetetlen tartozékai, melyek biztosítják a vonatok számára a megfelelő vágányutakat és menetengedélyeket, a vágányok mentén telepített terepi objektumok és az ETCS L2 központok segítségével. A SIMIS ECC a (COMPANY NAME) Mobility generikus terméke, mely számos vasúti berendezés alapjául szolgál; például a világszerte nagy példányszámban telepített Trackguard SIMIS W és a hazánkban is megtalálható Trackguard SIMIS IS, de az ETCS Level 2 pályamenti központi elemét megvalósító Trainguard 200 RBC is ezen a biztonságkritikus eszközön alapszik.

A csapatunk tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

* Kutatás és fejlesztés az ECC 4.0 nevű projektben.
* Szoros együttműködés a projekt többi tagjával.
* Biztonságkritikus C++ modulok fejlesztése, tesztelése.
* Dokumentációkészítés angol nyelven.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

* Erős C/C++ tudással, min. 3 év tapasztalattal rendelkezel.
* Dolgoztál már többféle toolchainnel.
* Aktív, erős angol nyelvtudással rendelkezel, írásban és szóban is.
* Szeretsz hosszútávú projekten dolgozni.
* Proaktivitás, problémamegoldó hozzáállás és jó csapatmunka jellemez.

Pályázásod során előnyt jelent, amennyiben:

* Jártas vagy az alábbiakban: EULYNX, RaSTA, x86_64 assembly
* Dolgoztál már az alábbi technológiákkal: CMake, LLVM
* Linux felhasználói szintű ismeretével rendelkezel.
* Tudsz németül.
* Érdekel a vasút és a vasúti infrastruktúra.

Mi az, amit mi biztosítunk?

* Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
* Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
* Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
* Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
* Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
* A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 08 Mag 2024
Settore: Conglomerato
Lingue: Ungherese
Registrarsi
114.163 lavori e stage
in 153 Paesi
Registrati