Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > Marketing > Ungheria > Budapest > Offerta

Oktatásszervező

Azienda non indicata
Ungheria  Budapest, Ungheria
Marketing, Ungherese
12
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Arra bátorítjuk kollégáinkat, hogy helytálljanak folyamatosan változó világunkban. Olyan munkatársakat keresünk, akik törekszenek a fejlődésre és a tanulásra, és akik szeretnének hatással lenni a jelenre vagy akár a jövőre. Magadra ismertél? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk!
Digital Industries üzletágunk SITRAIN csapatába keressük oktatásszervező kollégánkat, az alábbi feladatokra.
Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület
Milyen feladatok várnak rád?
* Kommunikáció és kapcsolattartás az ügyfelekkel, társterületekkel, oktatókkal és az anyaházzal, folyamatos tájékoztatás, problémák kezelése, ajánlatok készítése
* Aktív részvétel a képzések szervezésében, ügyféligények kiszolgálása, megrendelések feldolgozása
* Az oktatási terület értékesítési folyamatának támogatása
* Kommunikációs anyagok, prospektusok, hírlevelek és egyéb marketing anyagok kidolgozásában való közreműködés, weboldal és egyéb kommunikációs csatornák kezelése
* Vevőelégedettség nyomon követése
Mi különböztet meg másoktól?
* Rendelkezel felsőfokú végzettséggel és 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal, beleértve az ügyfélkapcsolattartást
* Proaktív, motivált és rugalmas személyiség vagy, jó kommunikációs és szervező képességekkel
* Ügyfélközpontú, problémamegoldó szemlélettel rendelkezel
* Precíz, megbízható és terhelhető vagy, aki önálló munkavégzésre is képes
* Angol nyelven magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban
* Stabil, felhasználói szinten ismered az MS Office-t
Mit érdemes még tudnod?
* Határozott idejű munkaszerződés (1,5 év)

Miért a (COMPANY NAME)?

* Modern, nemzetközi környezet, diverzitás
* Versenyképes juttatási csomag, cafeteria és teljesítményértékelés
* Home-office és rugalmas munkavégzés
* Egészségbiztosítás
* Céges laptop és mobiltelefon
* Vállalati jólléti program
* Irodai masszázs
* Vállalati pszichológus, mentális egészséget támogató programok
* Szakmai továbbképzések és online felületen elérhető képzések
* Részt vehetsz önkéntes és fenntarthatósági kezdeményezésekben is

Create a better #TomorrowWithUs!
Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást, törekszünk arra, hogy olyan munkahelyet építsünk, amely tükrözi a társadalom sokszínűségét. Gyere, és teremtsünk együtt szebb holnapot

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 01 Mag 2024
Lingue: Ungherese
Registrarsi
118.186 lavori e stage
in 151 Paesi
Registrati