Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > Risorse Umane > Polonia > Lublin > Offerta

M?odszy ksi?gowy w dziale ksi?gi g?ównej / Junior GL Accountant

Azienda non indicata
Polonia  Lublin, Polonia
Risorse Umane, Polacco
5
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Opis firmy:

Firma Starcom Sp. z o.o., oddział Re:Sources stanowi centrum usług stworzone w ramach Grupy Kapitałowej (COMPANY NAME). Jesteśmy wewnętrznym shared service center, które świadczy usługi agencjom reklamowym oraz domom mediowym z zakresu: księgowości, podatków, HR & payroll, prawnego oraz IT.

Opis oferty pracy:

* Codzienna analiza operacji bankowych w systemie księgowym
* Rozliczanie operacji bankowych
* Kontakt z innymi działami w celu wyjaśnienia niezgodności
* Uzgodnienie sald kont bankowych
* Przygotowywanie raportów dotyczących otwartych pozycji
* Przygotowanie dokumentów na potrzeby audytu zewnętrznego i wewnętrznego
* Współpraca z pozostałymi osobami w dziale GL

Kwalifikacje:

* Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)
* Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - poziom min. B2
* MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
* Sumienność, dokładność, terminowość,
* Umiejętności analityczne
* Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
* Dokładność, dbałość o szczegóły, samodzielność, terminowość, obowiązkowość
Mile widziane:
* doświadczenie w pracy z systemami SAP
* wcześniejsze doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

Dodatkowe informacje:

* Umowa o pracę
* Hybrydowy model pracy
* Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
* Nowoczesne biuro w centrum Lublina
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Międzynarodowa współpraca
* Kultura dialogu i otwartości na inicjatywę
* Przyjazna atmosfera pracy
* Równowaga z życiem prywatnym
* Brak dress code

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 07 Mag 2024
Settore: Media / Pubblicitą
Lingue: Polacco
Registrarsi
118.533 lavori e stage
in 153 Paesi
Registrati