Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Stage > Risorse Umane > Polonia > Varsavia > Offerta

P?atny sta? w dziale HR (zespó? p?acowy)

Azienda non indicata
Polonia  Varsavia, Polonia
Stage, Risorse Umane, Polacco
13
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Opis firmy:

W (COMPANY NAME) kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Opis oferty pracy:

Zadania:
* Wsparcie przy kompletowaniu dokumentacji do list płac
* Pomoc przy wprowadzaniu danych do systemu kadrowo-płacowego
* Dystrybucja dokumentów płacowych, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
* Udział w procesie naliczania wynagrodzeń
* Przygotowywanie zestawień i raportów płacowych
* Archiwizacja dokumentów
* Współpraca i wsparcie przy projektach i procesach prowadzonych w dziale

Kwalifikacje:

Profil:
* Jesteś studentem i chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w międzynarodowej firmie pracując w wymiarze min. 30 h w tygodniu
* Interesują Cię zadania i procesy związane z naliczaniem wynagrodzeń
* Tabele i formuły w Excel nie są Ci obce
* Szukasz wspaniałych, zaangażowanych ludzi, pracujących #LikeABosch, otwartych na dzielenie się wiedzą i umiejętnościami 😊
* Zależy Ci na wykorzystaniu języka angielskiego w praktyce

Dodatkowe informacje:

Benefity:
* Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
* Zdobywanie praktycznej wiedzy w międzynarodowej firmie
* Wsparcie merytoryczne ze strony specjalistów
* Karta LunchPass
* Rozwój w międzynarodowym środowisku

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 16 Apr 2024
Tipo di impiego: Stage
Settore: Elettronica di consumo
Lingue: Polacco
Registrarsi
114.980 lavori e stage
in 152 Paesi
Registrati