Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Stage > Scienza/Ricerca > Ungheria > Budapest > Offerta

Data And System (Crm) Development Trainee

Azienda non indicata
Ungheria  Budapest, Ungheria
Stage, Scienza/Ricerca, Inglese
47
Visite
1
Candidato
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Feladataid lesznek:
* OTC üzletág munkájának, piacvezető márkáink projektjeinek támogatása
* Gyógyszertárláncoktól érkező adatok feldolgozása
* Nagykereskedői adatok, fogyasztói akciók ellenőrzése
* Adatbázis betöltések előkészítése
* Riportanyagok, kimutatások készítése
* Gyógyszertár-; terméklisták és kategorizációk vezetése, karbantartása, aktualizálása
* Üzleti egység tagjai által használt alkalmazások minőségjavításában való segédkezés (termékfelismerő szoftver, BI applikációk) - háttéradatok előkészítése, háttérmunkálatok lebonyolítása
* Elemzéselőkészítés és vizualizáció

Téged keresünk, ha:
* Nappali tagozatos, aktív jogviszonyú hallgató vagy (a jelentkezéstől számított legalább másfél évig)
* Magas szintű MS Excel (PIVOT táblák, függvények, vizualizáció stb.), MS Access, Power Query, Power BI tudással rendelkezel
* Szívesen beszélsz üzleti környezetben is angolul
* Analitikus gondolkodású, proaktív személyiségnek tekinted magad, aki otthon van a nagy adathalmazok átlátásában
* Élvezed a dinamikus munkakörnyezetet és pörgést
* Barátságos, nyitott személyiséggel rendelkezel, szívesen dolgozol önállóan, de a csapatban is megtalálod a helyed
* Előnyök: Power Pivot, CRM rendszerekkel való korábbi tapasztalat

Amit kínálunk számodra:
* Rugalmas időbeosztással végezheted a munkádat egy szupermodern irodai környezetben vagy otthon
* A legjobb csapatot
* Versenyképes bérezést
* Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég vénynélküli üzletágának működésébe
* Valós, rád szabott szakmai feladatokkal és felelősségi körrel bízunk meg
* Az elődöd üzeni: "Tényleges szakmai fejlődést érhetsz el, egy dinamikus környezetben, ahol bátorítják és értékelik a saját ötleteidet, de szükség esetén maximálisan segítenek és támogatnak. Együtt dolgozhatsz a marketing és a kereskedelmi részleggel is, ezért az adatfeldolgozáson kívül erről a területről is meríthetsz tapasztalatokat."

Pursue progress, discover extraordinary

Better is out there. Better medications, better outcomes, better science. But progress doesn't happen without people - people from different backgrounds, in different locations, doing different roles, all united by one thing: a desire to make miracles happen. So, let's be those people.

At Sanofi, we provide equal opportunities to all regardless of race, colour, ancestry, religion, sex, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, ability or gender identity.

Watch our ALL IN video and check out our Diversity Equity and Inclusion actions at sanofi.com

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 07 Mag 2024
Tipo di impiego: Stage
Settore: Salute
Lingue: Inglese
Registrarsi
113.789 lavori e stage
in 154 Paesi
Registrati