Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > Industria > Polonia > Varsavia > Offerta

Specjalista techniczny ds. urz?dze? diagnostycznych w bran?y Automotive

Azienda non indicata
Polonia  Varsavia, Polonia
Industria, Polacco
1
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Opis firmy:

W (COMPANY NAME) kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Opis oferty pracy:

Zadania:
* Naprawy urządzeń diagnostycznych (COMPANY NAME)
* Doradztwo techniczne dla lokalnych serwisów urządzeń diagnostycznych
* Prowadzenie szkoleń z napraw urządzeń diagnostycznych
* Telefoniczne doradztwo dla użytkowników urządzeń diagnostycznych
* Rozliczenia spraw gwarancyjnych z centralą (COMPANY NAME)

Kwalifikacje:

Profil:
* Wykształcenie wyższe techniczne
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* Znajomość wyposażenia warsztatowego
* Dobra znajomość technicznego języka angielskiego
* Mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie samochodowym
* Sumienność i skrupulatność

Dodatkowe informacje:

Benefity:
Work #LikeABosch:
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
* Praca hybrydowa z elastycznymi godzinami pracy
* Program poleceń pracowniczych
Grow #LikeABosch:
* Kompleksowe środowisko pracy, profesjonalne wsparcie oraz możliwość dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami
* Stałe możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
* Szeroki dostęp do profesjonalnych szkoleń (w tym kursów językowych), konferencji i webinarów
Live #LikeABosch:
* Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
* System kafeteryjny z wieloma benefitami (m.in. MultiSport, vouchery na zakupy, bilety do kina itp.)
* Karta Pluxee Lunch
* Wiele benefitów dla rodzin (np. letnie obozy dla dzieci, mikołajki)
* Dni wolne od pracy 24 i 31 grudnia
* Zniżki na produkty (COMPANY NAME)

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 11 Mag 2024
Settore: Elettronica di consumo
Lingue: Polacco
Registrarsi
115.144 lavori e stage
in 156 Paesi
Registrati