Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > Vendite > Polonia > Cracovia > Offerta

Regional Sales Manager - Ortopedia (Joint Replacement)

Azienda non indicata
Polonia  Cracovia, Polonia
Vendite, Polacco
5
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Zakres obowiązków:
* Opracowywanie i realizacja lokalnych planów sprzedażowych i działań marketingowych (odpowiedzialność za 1/2 Polski, południowa część kraju)
* Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży oraz podejmowanie działań korygujących stosownie do potrzeb w celu zapewnienia optymalnej efektywności
* Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz kluczowymi opinioliderami (główne produkty: endoprotezy biodra i kolana)
* Prowadzenie analiz rynku w celu określenia potrzeb klientów oraz wspierania kierownictwa wyższego szczebla w opracowywaniu krótko- i długoterminowych strategii/prognoz i celów biznesowych
* Sporządzanie raportów, podsumowań, analiz i dokumentacji w zakresie wszystkich aspektów zarządzania sprzedażą
* Budowanie zaangażowanego zespołu sprzedaży poprzez zapewnienie silnego przywództwa i wdrożenia odpowiednich inicjatyw w zakresie rekrutacji, rozwoju i zaangażowania we współpracy z Działem HR
* Zarządzanie i kierowanie podległym zespołem (około 8 osób). Organizowanie, delegowanie i koordynacja pracy podległych pracowników
* Wspieranie przedstawicieli w opracowywaniu krótko- i długoterminowych strategii i celów biznesowych
* Nadzór merytoryczny nad realizowanymi działaniami sprzedażowymi w terenie
* Zapewnienie przestrzegania obowiązujących procedur oraz dostosowania działań do strategii biznesowej

Wymagania:
* Przynajmniej 5-letnie udokumentowane sukcesami doświadczanie w sprzedaży w branży medycznej
* Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
* Umiejętność motywowania oraz rozwijania zespołu sprzedaży
* Płynna znajomość języka angielskiego
* Znajomość branży medycznej i kluczowych decydentów w branży
* Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu efektywnych relacji biznesowych (z chirurgami i szpitalami)
* Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego, silna orientacja na wyniki
* Brak przeciwskazań do przebywania na sali operacyjnej
* Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (ok. 80%)
* Miejsce zamieszkania w południowej części Polski: np. Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa
* Ważne prawo jazdy kat. B

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 15 Mar 2024
Settore: Salute
Lingue: Polacco
Registrarsi
114.246 lavori e stage
in 150 Paesi
Registrati